Auton esittely
Upea ja vähän ajettu luxus Jagge! Juuri Katsastettu!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Huoltokirja: Sähköinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Lasikatto
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Lämmitettävä ohjauspyörä
Lämmitettävä tuulilasi
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Nahkaverhoilu
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Peruutuskamera: Kamera takana
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sisätilanpistoke
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Sähkötoiminen takaluukku
Turbo
Turvatyynyt
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Huoltokirja: Sähköinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lasikatto
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sisätilanpistoke
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Sähkötoiminen takaluukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 98000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 132 kW |
| Huippunopeus | 208 km/h |
| Iskutilavuus | 1999 cm3 |
| Keskikulutus | 5.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 139 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6.7.2016 |
| Edellinen katsastus | 14.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2460 kg |
| Omamassa | 1845 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4850 mm |
| Korkeus | 1670 mm |
| Leveys | 1940 mm |
| Rekisteritunnus | ZNN-885 |
Rahoitus

















