Auton esittely
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Suomiauto
Urheiluistuimet
Puolinahkasisusta
Penkinlämmittimet
Vetokoukku
Sähkötoiminen takaluukku
Pysäköintitutka
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
Xenon-ajovalot
Led-päiväajovalot
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Kevytmetallivanteet
Audio-liitäntä
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Mäkilähtöavustin
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Paperinen
Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- Urheiluistuimet
- Puolinahkasisusta
- Penkinlämmittimet
- Vetokoukku
- Sähkötoiminen takaluukku
- Pysäköintitutka
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
- Xenon-ajovalot
- Led-päiväajovalot
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Kevytmetallivanteet
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Mäkilähtöavustin
- Sadetunnistin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Paperinen
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 193000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 147 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.9.2012 |
| Edellinen katsastus | 20.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4650 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | ZJR-775 |
Rahoitus















