Auton esittely
Harvinainen 7-paikkainen ja vähän ajettu!! Kahdet tosi hyvät renkaat! Huippu varusteet! Vain koukku puuttuu ( Ei ole vedetty )
Professional NAVI
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Musta sisäkatto
Kattoluukku: Panoraama
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Peruutuskamera: 360-asteen kamera
Peruutuskamera: Kamera takana
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkösäätöinen ohjauspyörä eli ratti
Urheiluistuimet
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet etu- ja takaistuimille
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Led-päiväajovalot
Xenon-ajovalot
Pysäköintitutka
Audio-liitäntä
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
USB
Sadetunnistin
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Suksiluukku
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Paperinen
Penkinlämmittimet
Kevytmetallivanteet
Navigointijärjestelmä
Lasikatto
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Professional NAVI
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Musta sisäkatto
- Kattoluukku: Panoraama
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Peruutuskamera: 360-asteen kamera
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkösäätöinen ohjauspyörä eli ratti
- Urheiluistuimet
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet etu- ja takaistuimille
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Led-päiväajovalot
- Xenon-ajovalot
- Pysäköintitutka
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- USB
- Sadetunnistin
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Suksiluukku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Paperinen
- Penkinlämmittimet
- Kevytmetallivanteet
- Navigointijärjestelmä
- Lasikatto
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 206000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 180 kW |
| Iskutilavuus | 2993 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 195 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.1.2012 |
| Edellinen katsastus | 13.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2965 kg |
| Omamassa | 2150 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4860 mm |
| Korkeus | 1780 mm |
| Leveys | 1930 mm |
| Rekisteritunnus | XVS-916 |
Rahoitus

























