Auton esittely
Huollettu 152tkm!!!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Androidauto Apple CarPlay MirrorLink
Suomiauto
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Led-päiväajovalot
Xenon-ajovalot
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kevytmetallivanteet
Kahdet renkaat
Audio-liitäntä
USB
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Ilmastointi: Manuaalinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Lämmitettävä ohjauspyörä
Monitoimiohjauspyörä
Älypuhelimen integrointi
Penkinlämmittimet
Ohjaustehostin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Paperinen
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- androidauto Apple CarPlay MirrorLink
- Suomiauto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Led-päiväajovalot
- Xenon-ajovalot
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Audio-liitäntä
- USB
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Monitoimiohjauspyörä
- Älypuhelimen integrointi
- Penkinlämmittimet
- Ohjaustehostin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Paperinen
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 152000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 62 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Iskutilavuus | 1248 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 118 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.8.2018 |
| Edellinen katsastus | 27.8.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 910 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omamassa | 1145 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4140 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1760 mm |
| Rekisteritunnus | XOS-934 |
Rahoitus
















