Auton esittely
Erittäin siisti ja vähän ajettu yksilö! EI ADBLUE MURHEITA!
AMG Varustelu
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Bluetooth
Huoltokirja: Sähköinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Nahkaverhoilu
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Sähkötoiminen takaluukku
Turbo
Turvatyynyt
Törmäysvaroitin
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- AMG Varustelu
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Huoltokirja: Sähköinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Nahkaverhoilu
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Sähkötoiminen takaluukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- Törmäysvaroitin
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 195000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 216 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 5.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 141 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 5.3.2014 |
| Edellinen katsastus | 11.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2440 kg |
| Omamassa | 1845 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4920 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
| Leveys | 1870 mm |
| Rekisteritunnus | VZT-767 |
Rahoitus
















