Auton esittely
Juuri katsastettu nätti M-Sport X3. Ainoalla oikealla moottorilla!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Adaptiiviset ajovalot
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Hifi Loudspeaker System
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kaarrevalot
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
M Sport Package
Monitoimiohjauspyörä
Nahkaverhoilu
Navigointijärjestelmä
Navigation System Professional
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turbo
Turvatyynyt
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Xenon-ajovalot
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalot
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Hifi Loudspeaker System
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kaarrevalot
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- M Sport Package
- Monitoimiohjauspyörä
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Navigation System Professional
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turbo
- Turvatyynyt
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 174000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 190 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 2993 cm3 |
| Keskikulutus | 6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 17.5.2011 |
| Edellinen katsastus | 2.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2370 kg |
| Omamassa | 1875 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4650 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | VZT-211 |
Rahoitus


















