Auton esittely
Todella laajat varusteet!!! Jopa aktiivinen kuljettajan istuin!
Musta sisäkatto
Kattoluukku: Panoraama
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Led intelligent light system
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Säädettävä ilma-alusta
Aktiivinen kuljettajan istuin
Nahkaverhoilu
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Penkinlämmittimet etu- ja takaistuimille
Ilmastoidut istuimet
Katveavustin
Peruutuskamera: 360-asteen kamera
Pysäköintitutka
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Sähkötoiminen takaluukku
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Alle taittuva vetokoukku
Kaadettavat takaistuimet
Isofix-valmius
Matkapuhelinvarustus
Audio-liitäntä
Bluetooth
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Huoltokirja: Sähköinen
Penkinlämmittimet
Vetokoukku
LED-ajovalot
Kevytmetallivanteet
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Musta sisäkatto
- Kattoluukku: Panoraama
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Led intelligent light system
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Säädettävä ilma-alusta
- Aktiivinen kuljettajan istuin
- Nahkaverhoilu
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Penkinlämmittimet etu- ja takaistuimille
- Ilmastoidut istuimet
- Katveavustin
- Peruutuskamera: 360-asteen kamera
- Navigointijärjestelmä
- Pysäköintitutka
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Sähkötoiminen takaluukku
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Alle taittuva vetokoukku
- Kaadettavat takaistuimet
- Isofix-valmius
- Matkapuhelinvarustus
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Huoltokirja: Sähköinen
- Penkinlämmittimet
- Vetokoukku
- LED-ajovalot
- Kevytmetallivanteet
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 320000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 185 kW |
| Huippunopeus | 240 km/h |
| Iskutilavuus | 2987 cm3 |
| Keskikulutus | 6.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 170 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.7.2013 |
| Edellinen katsastus | 23.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2630 kg |
| Omamassa | 2035 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 5010 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
| Leveys | 1870 mm |
| Rekisteritunnus | VZP-451 |
Rahoitus


















