Auton esittely
Juuri Katsastettu!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Adaptiiviset ajovalot
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kaistavahti
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Nahkaverhoilu
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Turbo
Turvatyynyt
Törmäysvaroitin
USB
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Vetokoukku
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
Kevytmetallivanteet
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalot
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kaistavahti
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkötoiminen takaluukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- Törmäysvaroitin
- USB
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Kevytmetallivanteet
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 248000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 212 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 138 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2.1.2015 |
| Edellinen katsastus | 28.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2335 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4670 mm |
| Korkeus | 1620 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | TZO-542 |
Rahoitus















