Auton esittely
Huippu historialla 1-omisteinen suomi-auto. Ikäisekseen siisti yksilö!
AMG Sisä- ja ulkopaketti
Adaptiiviset ajovalot
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Huoltokirja: Sähköinen
Hybridiauton plug-in latauspistoke
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kaarrevalot
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
LED-ajovalot
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Nahkaverhoilu
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Peruutuskamera: Kamera takana
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Pysäköintiavustin
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Sähkötoiminen takaluukku
Turbo
Turvatyynyt
Törmäysvaroitin
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- AMG Sisä- ja ulkopaketti
- Adaptiiviset ajovalot
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Huoltokirja: Sähköinen
- Hybridiauton plug-in latauspistoke
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kaarrevalot
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- LED-ajovalot
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Pysäköintiavustin
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Sähkötoiminen takaluukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- Törmäysvaroitin
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 203000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 155 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 1991 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.3.2017 |
| Edellinen katsastus | 5.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2625 kg |
| Omamassa | 2040 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4740 mm |
| Korkeus | 1630 mm |
| Leveys | 1930 mm |
| Rekisteritunnus | SMC-779 |
Rahoitus




















