Auton esittely
Vähän ajettu siisti Vitara!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Led-päiväajovalot
Peruutuskamera: Kamera takana
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Penkinlämmittimet
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Monitoimiohjauspyörä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Paperinen
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Led-päiväajovalot
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Penkinlämmittimet
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Monitoimiohjauspyörä
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Paperinen
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 131000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 1586 cm3 |
| Keskikulutus | 5.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 123 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.8.2015 |
| Edellinen katsastus | 1.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 400 kg |
| Kokonaismassa | 1730 kg |
| Omamassa | 1191 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4180 mm |
| Korkeus | 1610 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | RVP-275 |
Rahoitus

















