Auton esittely
Juuri Katsastettu ! Hyvin varusteltu suomi-auto!!
Suomiauto
LED-ajovalot
Peruutuskamera: Kamera takana
Navigointijärjestelmä
Nahkaverhoilu
Urheiluistuimet
Penkinlämmittimet
Lämmitettävä ohjauspyörä
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Suksiluukku
Sadetunnistin
Pysäköintitutka
Sähkötoiminen takaluukku
Audio-liitäntä
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- LED-ajovalot
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Navigointijärjestelmä
- Nahkaverhoilu
- Urheiluistuimet
- Penkinlämmittimet
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Suksiluukku
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- Sähkötoiminen takaluukku
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 269000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 222 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 4.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 124 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.3.2017 |
| Edellinen katsastus | 30.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2180 kg |
| Omamassa | 1680 kg |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4630 mm |
| Korkeus | 1430 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | RST-611 |
Rahoitus

















