Auton esittely
Juuri katsastettu suomiauto!!!
Suomiauto
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 222000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 207 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 145 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2.11.2010 |
| Edellinen katsastus | 1.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1900 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2270 kg |
| Omamassa | 1735 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4890 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1870 mm |
| Rekisteritunnus | OYR-493 |
Rahoitus
















