Auton esittely
Tässä yksilössä laadukkaat renkaat. Jakopää tehty 171000km kohdalla 7/2022. FACELIFT
Suomiauto
Sporttiratti
Urheiluistuimet
Nahka-Algantara penkit
Penkinlämmittimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Sähkötoiminen takaluukku
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Xenon-ajovalot
Led-päiväajovalot
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Matkapuhelinvarustus
Bluetooth
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Pysäköintitutka
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Nahkaverhoilu
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- Sporttiratti
- Urheiluistuimet
- Nahka-Algantara penkit
- Penkinlämmittimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Sähkötoiminen takaluukku
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Xenon-ajovalot
- Led-päiväajovalot
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Matkapuhelinvarustus
- Bluetooth
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Pysäköintitutka
- Sadetunnistin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Nahkaverhoilu
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 251000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 115 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.8.2015 |
| Edellinen katsastus | 18.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2355 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 5060 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1870 mm |
| Rekisteritunnus | OUS-247 |
Rahoitus
















