Auton esittely
Jakopää tehty! Vähän ajettu! Hyvät varusteet!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
1. Omistajalta
Jakohihna uusittu
Katsastettu 07/2025
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Matkapuhelinvarustus
Bluetooth
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Led-päiväajovalot
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Xenon-ajovalot
Huoltokirja: Paperinen
Kevytmetallivanteet
Suomiauto
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 690 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Matkapuhelinvarustus
- Bluetooth
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Led-päiväajovalot
- Sadetunnistin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Xenon-ajovalot
- Huoltokirja: Paperinen
- Kevytmetallivanteet
- Suomiauto
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 690 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 115000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.9 s |
| Iskutilavuus | 1596 cm3 |
| Keskikulutus | 5.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 124 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.11.2013 |
| Edellinen katsastus | 7.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omamassa | 1463 kg |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 4370 mm |
| Korkeus | 1420 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | NJK-823 |
Rahoitus


















