Auton esittely
Huippu varustein hieno yksilö!! Juuri Huollettu!!
Musta sisäkatto
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Kattoluukku: Panoraama
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Intelligent light system
Xenon-ajovalot
Led-päiväajovalot
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Navigointijärjestelmä
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Sähkötoiminen takaluukku
Peruutuskamera: Kamera takana
Alle taittuva vetokoukku
Pysäköintitutka
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Ilmajouset
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Vetokoukku
Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Musta sisäkatto
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Kattoluukku: Panoraama
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Intelligent light system
- Xenon-ajovalot
- Led-päiväajovalot
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Navigointijärjestelmä
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Sähkötoiminen takaluukku
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Alle taittuva vetokoukku
- Pysäköintitutka
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Ilmajouset
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Vetokoukku
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 268000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 190 kW |
| Huippunopeus | 224 km/h |
| Iskutilavuus | 2987 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 194 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 5.6.2012 |
| Edellinen katsastus | 12.5.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2950 kg |
| Omamassa | 2175 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4950 mm |
| Korkeus | 1860 mm |
| Leveys | 1950 mm |
| Rekisteritunnus | MNH-486 |
Rahoitus



















