Auton esittely
Nyt myynnissä erittäin näyttävä ja hyvällä maulla laitettu 1-sarjan cabrio! Juuri katsastettu!
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Keskuslukitus: Avaimeton
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turbo
Turvatyynyt
Urheilullinen alusta
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turbo
- Turvatyynyt
- Urheilullinen alusta
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 233000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 144 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.6.2009 |
| Edellinen katsastus | 20.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 740 kg |
| Kokonaismassa | 1980 kg |
| Omamassa | 1615 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4360 mm |
| Korkeus | 1410 mm |
| Leveys | 1750 mm |
| Rekisteritunnus | MMX-896 |
Rahoitus
















