Auton esittely
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Avaimeton käynnistys
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sisätilanpistoke
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Turbo
- Turvatyynyt
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 398000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 224 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 154 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.5.2010 |
| Edellinen katsastus | 11.11.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2220 kg |
| Omamassa | 1695 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4840 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | MHZ-432 |
Rahoitus
4490
499
19
5.9
249















