Auton esittely
Suomiauto
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Penkinlämmittimet
Isofix-valmius
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Matkapuhelinvarustus
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Led-päiväajovalot
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Vaurioituneena poisto 02.08.2012
Auto on asiakkaalla ajossa – SOITA ENNEN KUIN TULET KOEAJOLLE 050-4623803
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Penkinlämmittimet
- Isofix-valmius
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Matkapuhelinvarustus
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Led-päiväajovalot
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Vaurioituneena poisto 02.08.2012
- Auto on asiakkaalla ajossa - SOITA ENNEN KUIN TULET KOEAJOLLE 050-4623803
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 238000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 231 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 161 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 5.1.2010 |
| Edellinen katsastus | 16.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2115 kg |
| Omamassa | 1610 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4720 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | LYV-680 |
Rahoitus
7900
499
19
7.9
249
















