Auton esittely
Hyvin varusteltu C-Mersu! Uudet talvirenkaat ja Vetokoukku! Juuri Katsastettu!!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Avaimeton käynnistys
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Led intelligent light system
Led-päiväajovalot
Adaptiiviset ajovalot
Urheiluistuimet
Puolinahkasisusta
Nahkaverhoilu
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Penkinlämmittimet
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Ilmastointi: Automaattinen
Navigointijärjestelmä
Peruutuskamera: Kamera takana
Pysäköintitutka
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Sähkötoiminen takaluukku
Sadetunnistin
Monitoimiohjauspyörä
Matkapuhelinvarustus
Audio-liitäntä
USB
Bluetooth
Äänentoistojärjestelmä
Kahdet renkaat
Kevytmetallivanteet
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
Vetokoukku
Huoltokirja: Sähköinen
Isofix-valmius
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Avaimeton käynnistys
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Led intelligent light system
- Led-päiväajovalot
- Adaptiiviset ajovalot
- Urheiluistuimet
- Puolinahkasisusta
- Nahkaverhoilu
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Penkinlämmittimet
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Ilmastointi: Automaattinen
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sadetunnistin
- Monitoimiohjauspyörä
- Matkapuhelinvarustus
- Audio-liitäntä
- USB
- Bluetooth
- Äänentoistojärjestelmä
- Kahdet renkaat
- Kevytmetallivanteet
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
- Vetokoukku
- Huoltokirja: Sähköinen
- Isofix-valmius
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 298000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 4.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 110 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.4.2014 |
| Edellinen katsastus | 3.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2135 kg |
| Omamassa | 1570 kg |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4760 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | LNO-872 |
Rahoitus

















