Auton esittely
Juuri tehty jakopää ja huolto!!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Navigointijärjestelmä
Bluetooth
Audio-liitäntä
Vetokoukku
Avaimeton käynnistys
Urheiluistuimet
Ilmastointi: Automaattinen
Xenon-ajovalot
Kaarrevalot
Led-päiväajovalot
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Penkinlämmittimet
Kahdet renkaat
Kevytmetallivanteet
Pysäköintitutka
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Sadetunnistin
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Start-stop-järjestelmä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Paperinen
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 690 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Navigointijärjestelmä
- Bluetooth
- Audio-liitäntä
- Vetokoukku
- Avaimeton käynnistys
- Urheiluistuimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Xenon-ajovalot
- Kaarrevalot
- Led-päiväajovalot
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Penkinlämmittimet
- Kahdet renkaat
- Kevytmetallivanteet
- Pysäköintitutka
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sadetunnistin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Start-stop-järjestelmä
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Paperinen
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 690 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 232000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 229 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7.9 s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 125 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.4.2016 |
| Edellinen katsastus | 10.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 740 kg |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omamassa | 1495 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4680 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | LMP-724 |
Rahoitus
















