Auton esittely
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Kattoluukku: Panoraama
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Lasikatto
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Sähkötoiminen takaluukku
Turbo
Turvatyynyt
Urheiluistuimet
Urheilullinen alusta
Vetokoukku
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Kattoluukku: Panoraama
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lasikatto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Navigointijärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Sähkötoiminen takaluukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- Urheiluistuimet
- Urheilullinen alusta
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 326000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 220 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 136 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.9.2011 |
| Edellinen katsastus | 29.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2365 kg |
| Omamassa | 1790 kg |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4910 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | KTO-616 |
Rahoitus
















