Auton esittely
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Monitoimiohjauspyörä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sisätilanpistoke
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Turvatyynyt
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Äänentoistojärjestelmä
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sisätilanpistoke
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Äänentoistojärjestelmä
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2006 |
| Mittarilukema | 318000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 160 kW |
| Iskutilavuus | 2490 cm3 |
| Keskikulutus | 10.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 14.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 249 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 13.1.2006 |
| Edellinen katsastus | 16.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2165 kg |
| Omamassa | 1680 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4840 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | KRF-966 |
Rahoitus















