Auton esittely
Perinteisellä bensamoottorilla, hyvin huollettu ja siisti auto!
Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Bluetooth
Huoltokirja: Sähköinen
Ilmastointi: Manuaalinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Led-päiväajovalot
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Matkapuhelinvarustus
Musta sisäkatto
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Sisätilanpistoke
Suomiauto
Sähköinen ristiseläntuen säätö
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Musta sisäkatto
- Suomiauto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
- Sähköinen ristiseläntuen säätö
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Penkinlämmittimet
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Ohjaustehostin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Led-päiväajovalot
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Tämän auton tuntee parhaiten Jani 0504623803
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 75000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Iskutilavuus | 1197 cm3 |
| Co2-päästöt | 128 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.1.2020 |
| Edellinen katsastus | 3.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1850 kg |
| Omamassa | 1380 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4650 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | JLJ-209 |
Rahoitus
















