Auton esittely
Juuri tullut. Kysy lisätiedot ja tarkemmat varusteet myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 267000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Co2-päästöt | 120 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3.12.2018 |
| Edellinen katsastus | 7.5.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2230 kg |
| Omamassa | 1729 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4760 mm |
| Korkeus | 1420 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | JLE-303 |
Rahoitus
17900
499
19
5.9
249


















