Auton esittely
Juuri Huollettu!!!
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Harman / Kardon äänentoisto
Huoltokirja: Sähköinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Kattoluukku: Panoraama
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
LED-ajovalot
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Lämmitettävä tuulilasi
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Nahkaverhoilu
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turbo
Turvatyynyt
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Avaimeton käynnistys
- Harman/Kardon äänentoisto
- Huoltokirja: Sähköinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Kattoluukku: Panoraama
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- LED-ajovalot
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä tuulilasi
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turbo
- Turvatyynyt
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 55000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 1499 cm3 |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3.7.2020 |
| Edellinen katsastus | 20.4.2026 |
| Kokonaismassa | 1595 kg |
| Omamassa | 1205 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 3820 mm |
| Korkeus | 1410 mm |
| Leveys | 1730 mm |
| Rekisteritunnus | IRZ-707 |
Rahoitus




















