Auton esittely
Suomi-auto! Juuri huollettu!
Nyt tarjolla Suomesta uutena myyty Macan tehokkaalla ja vahvalla 3.0 diesel koneella. Autoa huollettu säännöllisesti ja viimeisin huolto juuri tehty. Korin kunto siisti ikäisekseen ja sisusta todella siisti. Kahdet alkuperäiset Porschen alumiinivanteet renkailla. Tästä järki hinnalla Porschen omistajaksi!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Bluetooth
Bose äänentoisto
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Nahkaverhoilu
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Turbo
Turvatyynyt
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Bose äänentoisto
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkötoiminen takaluukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 246000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 190 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 6.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 161 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.11.2014 |
| Edellinen katsastus | 20.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2575 kg |
| Omamassa | 1955 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4690 mm |
| Korkeus | 1630 mm |
| Leveys | 1930 mm |
| Rekisteritunnus | INH-380 |
Rahoitus


















