Auton esittely
Tilava ja taloudellinen sedan! Automaatti hyvillä varusteilla! Maltilliset kilometrit!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Suomiauto
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Vetokoukku
Pysäköintitutka
Pysäköintiavustin
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Xenon-ajovalot
Led-päiväajovalot
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Audio-liitäntä
USB
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Avaimeton
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Sähköpeilit
Huoltokirja: Paperinen
Kevytmetallivanteet
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Vetokoukku
- Pysäköintitutka
- Pysäköintiavustin
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Xenon-ajovalot
- Led-päiväajovalot
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Audio-liitäntä
- USB
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Paperinen
- Kevytmetallivanteet
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 213000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 197 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.6 s |
| Iskutilavuus | 1685 cm3 |
| Keskikulutus | 6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 158 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.6.2013 |
| Edellinen katsastus | 20.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 2050 kg |
| Omamassa | 1593 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4850 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | GKT-585 |
Rahoitus
















