Auton esittely
Juuri uusittu ketju! Huippuvarusteet! Juuri Katsastettu!
Musta sisäkatto
Kattoluukku: Panoraama
Urheiluistuimet
Penkinlämmittimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Navigointijärjestelmä
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Pysäköintitutka
Xenon-ajovalot
Led-päiväajovalot
Audio-liitäntä
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Huoltokirja: Paperinen
Kevytmetallivanteet
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Musta sisäkatto
- Kattoluukku: Panoraama
- Urheiluistuimet
- Penkinlämmittimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Navigointijärjestelmä
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Pysäköintitutka
- Xenon-ajovalot
- Led-päiväajovalot
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sadetunnistin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Huoltokirja: Paperinen
- Kevytmetallivanteet
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 256000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 105 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 143 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.12.2013 |
| Edellinen katsastus | 23.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omamassa | 1650 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4480 mm |
| Korkeus | 1550 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | FNO-694 |
Rahoitus


















