Auton esittely
Siisti GTI Golf edullisesti! Suomiauto! Uusi Tuulilasi!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Suomiauto
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Urheiluistuimet
Penkinlämmittimet
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Pysäköintitutka
Huoltokirja: Paperinen
Kevytmetallivanteet
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Urheiluistuimet
- Penkinlämmittimet
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Pysäköintitutka
- Huoltokirja: Paperinen
- Kevytmetallivanteet
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 278000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 155 kW |
| Huippunopeus | 238 km/h |
| Iskutilavuus | 1984 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 173 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.11.2009 |
| Edellinen katsastus | 29.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 700 kg |
| Kokonaismassa | 1890 kg |
| Omamassa | 1414 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4310 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | FJL-888 |
Rahoitus














