Auton esittely
Säännöllisellä huoltohistorialla varustettu hieno yksilö! Juuri Katsastettu!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Musta sisäkatto
Urheiluistuimet
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Suomiauto
Led-päiväajovalot
Xenon-ajovalot
Peruutuskamera: Kamera takana
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Sadetunnistin
Älypuhelimen integrointi
Audio-liitäntä
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Kaistavahti
Navigointijärjestelmä
Avaimeton käynnistys
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Nopeusrajoitus -tunnistin
Sähkötoiminen takaluukku
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Musta sisäkatto
- Urheiluistuimet
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Suomiauto
- Led-päiväajovalot
- Xenon-ajovalot
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Sadetunnistin
- Älypuhelimen integrointi
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kaistavahti
- Navigointijärjestelmä
- Avaimeton käynnistys
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 148500 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 206 km/h |
| Iskutilavuus | 1461 cm3 |
| Co2-päästöt | 103 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.1.2020 |
| Edellinen katsastus | 23.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 725 kg |
| Kokonaismassa | 1965 kg |
| Omamassa | 1455 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4560 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | ETB-293 |
Rahoitus





















