Auton esittely
Isolla koneella upea M-Sport!! Hieno Mustavalkoinen yksilö!
HUD
Musta sisäkatto
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Kattoluukku: Panoraama
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Peruutuskamera: Kamera takana
Sähkötoiminen takaluukku
Navigointijärjestelmä
Urheiluistuimet
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Xenon-ajovalot
Led-päiväajovalot
Pysäköintitutka
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Sadetunnistin
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Ilmastointi: Automaattinen
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Huoltokirja: Paperinen
Kevytmetallivanteet
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- HUD
- Musta sisäkatto
- Katon avausmekanismi: Sähköinen
- Kattoluukku: Panoraama
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Sähkötoiminen takaluukku
- Navigointijärjestelmä
- Urheiluistuimet
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Xenon-ajovalot
- Led-päiväajovalot
- Pysäköintitutka
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Sadetunnistin
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- Ilmastointi: Automaattinen
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Huoltokirja: Paperinen
- Kevytmetallivanteet
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 266000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 190 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 2993 cm3 |
| Keskikulutus | 6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.8.2011 |
| Edellinen katsastus | 17.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2370 kg |
| Omamassa | 1875 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4650 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | EPN-233 |
Rahoitus



















