Auton esittely
Juuri katsastettu!!
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Bluetooth
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Nahkaverhoilu
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
S-Line varustelu
Sadetunnistin
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turbo
Turvatyynyt
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- S-Line varustelu
- Sadetunnistin
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turbo
- Turvatyynyt
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 212000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 176 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 7.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 199 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.5.2012 |
| Edellinen katsastus | 7.5.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2490 kg |
| Omamassa | 1955 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4730 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1930 mm |
| Rekisteritunnus | EPH-607 |
Rahoitus
















