Auton esittely
M-Sport / Shadowline / Sport Alcantara -istuimet / Musta sisäkatto! Juuri Katsastettu!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Urheiluistuimet
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Ilmastointi: Automaattinen
Musta sisäkatto
Alustasarja
Urheilullinen alusta
Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
Kahdet renkaat
Kevytmetallivanteet
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Alle taittuva vetokoukku
Sähköinen vetokoukku
Sadetunnistin
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Avaimeton käynnistys
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Sähkötoiminen takaluukku
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Xenon-ajovalot
Led-päiväajovalot
Audio-liitäntä
Bluetooth
USB
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Huoltokirja: Sähköinen
Isofix-valmius
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Urheiluistuimet
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Musta sisäkatto
- Alustasarja
- Urheilullinen alusta
- Ajodynamiikan valinta sport / comfort / eco
- Kahdet renkaat
- Kevytmetallivanteet
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Alle taittuva vetokoukku
- Sähköinen vetokoukku
- Sadetunnistin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Avaimeton käynnistys
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Sähkötoiminen takaluukku
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Xenon-ajovalot
- Led-päiväajovalot
- Audio-liitäntä
- Bluetooth
- USB
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Huoltokirja: Sähköinen
- Isofix-valmius
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Tämän auton tuntee parhaiten Lasse 0504018696
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 278000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 229 km/h |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 147 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 25.3.2014 |
| Edellinen katsastus | 23.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 695 kg |
| Kokonaismassa | 2130 kg |
| Omamassa | 1635 kg |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4820 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | EOR-975 |
Rahoitus















