Auton esittely
Vähäpäästöinen 122 g/km! Suomi-auto! Hyvä huoltohistoria! Hyvät renkaat! Juuri Katsastettu!
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Nahkaverhoilu
Puolinahkasisusta
Penkinlämmittimet
Ilmastointi: Manuaalinen
Sadetunnistin
Pysäköintitutka
Bluetooth
USB
Matkapuhelinvarustus
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kevytmetallivanteet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kaadettavat takaistuimet
Sähkötoiminen takaluukku
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Led-päiväajovalot
Xenon-ajovalot
Monitoimiohjauspyörä
Suomiauto
Huoltokirja: Sähköinen
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Isofix-valmius
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Nahkaverhoilu
- Puolinahkasisusta
- Penkinlämmittimet
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- Bluetooth
- USB
- Matkapuhelinvarustus
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Kahdet renkaat
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kevytmetallivanteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kaadettavat takaistuimet
- Sähkötoiminen takaluukku
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Led-päiväajovalot
- Xenon-ajovalot
- Monitoimiohjauspyörä
- Suomiauto
- Huoltokirja: Sähköinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Isofix-valmius
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 262000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 115 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 1595 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 122 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 29.1.2014 |
| Edellinen katsastus | 7.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 715 kg |
| Kokonaismassa | 1920 kg |
| Omamassa | 1430 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4690 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | EMS-808 |
Rahoitus















