Auton esittely
35 Edition erikoismalli!!! Vetoja on!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Juhlavuoden Golf GTI Edition 35 -mallinimeä tottelevasta Volkkarista on revitty tehoa 25 hevosvoimaa enemmän kuin perus-GTI:stä. Ulkoa juhlamallin tunnistaa mm. mustista ulkopeilien koteloista, korinvärisistä kynnyslevikkeistä, tummennetuista LED-takavaloista ja tummennetuista takalaseista. Sisällä on tutut skottiruutuiset penkit, joiden niskatukia koristavat 35-logot. Turvavyöt ovat saaneet puolestaan punaisen raidoituksen. 247 km/t on luvatut huiput kolmevitoselle GTI:lle. Se on 7 km/t tavallista mallia nopeampi.
Xenon-ajovalot
Bluetooth
Audio-liitäntä
Kattoluukku: Panoraama
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Navigointijärjestelmä
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Isofix-valmius
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Kaadettavat takaistuimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Kahdet renkaat
Kevytmetallivanteet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Monitoimiohjauspyörä
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Xenon-ajovalot
- Bluetooth
- Audio-liitäntä
- Kattoluukku: Panoraama
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Navigointijärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Isofix-valmius
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Kaadettavat takaistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Kahdet renkaat
- Kevytmetallivanteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Monitoimiohjauspyörä
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 218000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 173 kW |
| Huippunopeus | 246 km/h |
| Iskutilavuus | 1984 cm3 |
| Keskikulutus | 8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 185 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.4.2012 |
| Edellinen katsastus | 30.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omamassa | 1420 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4310 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | COV-707 |
Rahoitus

















