Auton esittely
** Koukku / Navi / Suomi-auto / Keyless / LED **
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Avaimeton
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
LED-ajovalot
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Lämmitettävä tuulilasi
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sisätilanpistoke
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Sähkötoiminen takaluukku
Turbo
Turvatyynyt
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- LED-ajovalot
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Lämmitettävä tuulilasi
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Navigointijärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sisätilanpistoke
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Sähkötoiminen takaluukku
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Vetokoukku
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 243000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | 206 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.9 s |
| Iskutilavuus | 1395 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 117 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.10.2015 |
| Edellinen katsastus | 17.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 720 kg |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omamassa | 1443 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4890 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | CKC-950 |
Rahoitus















