Auton esittely
Juuri Katsastettu!! Uusi tuulilasi !!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sisätilanpistoke
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turbo
Turvatyynyt
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sisätilanpistoke
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turbo
- Turvatyynyt
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 186000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 211 km/h |
| Iskutilavuus | 2191 cm3 |
| Keskikulutus | 4.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 108 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.3.2014 |
| Edellinen katsastus | 29.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 2055 kg |
| Omamassa | 1553 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4870 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | CJA-326 |
Rahoitus















