Auton esittely
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Bose äänentoisto
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Monitoimiohjauspyörä
Nahkaverhoilu
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sadetunnistin
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Urheiluistuimet
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Bose äänentoisto
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Monitoimiohjauspyörä
- Nahkaverhoilu
- Navigointijärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Sadetunnistin
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Urheiluistuimet
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 268000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 147 kW |
| Iskutilavuus | 1984 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 6 l/100km |
| Co2-päästöt | 183 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7.2.2008 |
| Edellinen katsastus | 7.11.2025 |
| Kokonaismassa | 1680 kg |
| Omamassa | 1355 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4180 mm |
| Korkeus | 1350 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | CIS-716 |
Rahoitus
















