Auton esittely
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Vetokoukku
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Kevytmetallivanteet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Huoltokirja: Paperinen, puutteellinen
Audio-liitäntä
Ilmastointi: Manuaalinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Suomiauto
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Suksiluukku
- Huoltokirja: Paperinen
- Audio-liitäntä
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Penkinlämmittimet
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Suomiauto
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 274000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 77 kW |
| Huippunopeus | 189 km/h |
| Iskutilavuus | 1896 cm3 |
| Keskikulutus | 5.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 156 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.7.2008 |
| Edellinen katsastus | 5.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 2025 kg |
| Omamassa | 1440 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4670 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | CGX-582 |
Rahoitus














