Auton esittely
Vähän ajettu, Facelift Qashqai hyvillä varusteilla!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Suomiauto
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Led-päiväajovalot
Kevytmetallivanteet
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Audio-liitäntä
USB
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Huoltokirja: Paperinen
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Suomiauto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Led-päiväajovalot
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- Audio-liitäntä
- USB
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Huoltokirja: Paperinen
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva alkaen 799 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 142000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 173 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12.9 s |
| Iskutilavuus | 1197 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 129 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 31.8.2018 |
| Edellinen katsastus | 24.9.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 680 kg |
| Kokonaismassa | 1880 kg |
| Omamassa | 1360 kg |
| Väri | Violetti |
| Pituus | 4390 mm |
| Korkeus | 1620 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | BVK-521 |
Rahoitus















