Auton esittely
Todella näyttävä Facelift 3.0tdi A6 S-Line varustelulla. Jakoketju juuri uusittu!
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Avaimeton käynnistys
Bluetooth
Huoltokirja: Sähköinen
Ilmajouset
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Matkapuhelinvarustus
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
S-Line ulkopaketti
Sadetunnistin
Start-stop-järjestelmä
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turbo
Turvatyynyt
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Xenon-ajovalot
Äänentoistojärjestelmä
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Bluetooth
- Huoltokirja: Sähköinen
- Ilmajouset
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Mäkilähtöavustin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- S-Line ulkopaketti
- Sadetunnistin
- Start-stop-järjestelmä
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Turbo
- Turvatyynyt
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Xenon-ajovalot
- Äänentoistojärjestelmä
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 242000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 160 kW |
| Huippunopeus | 244 km/h |
| Iskutilavuus | 2967 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 133 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.12.2014 |
| Edellinen katsastus | 15.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2375 kg |
| Omamassa | 1840 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 5060 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1870 mm |
| Rekisteritunnus | BUK-149 |
Rahoitus

















