Auton esittely
Hyvät varusteet!
Autoliike Fast Stock on lahtelainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 2019. Yritys on myynyt yli 1500 vaihtoautoa ja kasvanut automäärältään yhdeksi Päijät-Hämeen suurimmista yksityisomisteisista autoliikkeistä. Fast Stock keskittyy edullisten ja keskihintaisten käytettyjen autojen vaihtokauppaan. Asiakastyytyväisyys on arvo, josta emme halua tinkiä! Jos tässä olisi sinulle sopiva auto, ota rohkeasti yhteyttä!
Navigointijärjestelmä
Vetokoukku
Peruutuskamera: Kamera takana
Pysäköintitutka
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Xenon-ajovalot
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Penkinlämmittimet etu- ja takaistuimille
Lämmitettävä ohjauspyörä
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Audio-liitäntä
USB
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Sähkökäyttöiset ikkunat
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Penkinlämmittimet
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Navigointijärjestelmä
- Vetokoukku
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Pysäköintitutka
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Xenon-ajovalot
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Sisätilanpistoke
- Penkinlämmittimet etu- ja takaistuimille
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Audio-liitäntä
- USB
- Bluetooth
- Matkapuhelinvarustus
- Ilmastointi: Automaattinen
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Huoltokirja: Sähköinen
- Kevytmetallivanteet
- Penkinlämmittimet
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- ** Tähänkin autoon saat Fast Stock Turva 50/50 alkaen 699 euroa vuosi (20000km/12kk). Kysy lisää myyjältä! **
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 240000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 104 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.5 s |
| Iskutilavuus | 1685 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 129 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 23.9.2016 |
| Edellinen katsastus | 11.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2085 kg |
| Omamassa | 1622 kg |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Pituus | 4480 mm |
| Korkeus | 1650 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | BTV-935 |
Rahoitus
















