Auton esittely
Myyntiin ikäisekseen asiallisessa kunnossa oleva E60 BMW. Mukavat kyydit tarjoaa 2.5 litrainen 6-kone ja automaattivaihteisto. Auto kulkee nätisti ja kaikki toimii. Sisusta erittäin siisti ja korikin on pieni jälkiä lukuunottamatta siistissä kunnossa.
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Alustasarja
Huoltokirja: Paperinen
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Monitoimiohjauspyörä
Nahkaverhoilu
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Sadetunnistin
Sisätilanpistoke
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Äänentoistojärjestelmä
Myynnin yhteystiedot
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Alustasarja
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Monitoimiohjauspyörä
- Nahkaverhoilu
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sadetunnistin
- Sisätilanpistoke
- Sumuvalot
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Urheiluistuimet
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Kotiintoimitus jopa samana päivänä! Kysy lisää myyjältä!
- Jopa 96 kk maksuaikaa Svealta!!
- Tämän auton tuntee parhaiten Jyri 0413158390
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2005 |
| Mittarilukema | 290000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 130 kW |
| Iskutilavuus | 2490 cm3 |
| Keskikulutus | 9.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 13.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 224 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.10.2005 |
| Edellinen katsastus | 19.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2030 kg |
| Omamassa | 1565 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4840 mm |
| Korkeus | 1470 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | ALG-387 |
Rahoitus















